Znaczenie konserwacji mechanicznej

Dość specjalny artykuł dzisiaj, ponieważ zamierzam z tobą porozmawiać o konserwacja mechaniczna – temat, którego nie poruszałem na tym blogu, mimo że jestem mechanikiem (dlatego jest to trochę moja dziedzina ;-))

Bardzo często moim zadaniem jest robić to, co ty, kierowca, mógł zrobić z domu. Moim celem na tym blogu jesteś ty unikaj dużych rachunków w garażu – wyjaśniam najlepsze akumulatory do kupienia, wskazówki, jak przetestować alternator i tak dalej … i tak jestem miły 😉

Mówiąc bardziej ogólnie, dzisiaj chciałbym wrócić do konserwacji pojazdu – jest to czynność, którą możesz zrobić sam, bez przechodzenia przez mechanika, wiedz o tym!

Utrzymanie pojazdu jest niezbędne unikać problemów mechanicznych które mogą powstać w dowolnym momencie z powodu awarii związanych ze zużyciem.

Konserwacja jest niezbędna dla wszystkich zawodów mechanicznych i oczywiście również na to pozwalaprzedłużyć żywotność baterii. Zwykle oczekuje się, że bateria będzie trwać od 4 do 5 lat, ale jeśli ją wykorzystasz, czas ten można szybko skrócić.

Wymiana oleju, wymiana filtra, wymiana paska rozrządu, kontrola tarczy i klocków hamulcowych … Nic nie można przeoczyć.

Dlatego doradzam wszystkim technikom konserwacji i menedżerom biznesowym, aby odkryli książkę dotyczącą konserwacji mechanicznej i przemysłowej opublikowaną przez wydanie Experts Insitu, która jest niezwykle kompletnym przewodnikiem technicznym. Jeśli chcesz po prostu zadbaj o swój osobisty pojazd, ta książka również ci się spodoba – ale może przekroczyć twój budżet jako jednostka!

Ta praca jest poświęcona nie tylko mechanice samochodowej, ale w rzeczywistości ogólnie konserwacja mechaniczna, dla wszystkich sektorów działalności (przemysł, produkcja, linie montażowe itp.)

Napisane przez Roberta Legendre, specjalistę w tej dziedzinie (a przy okazji wiedzę) wszystkich aspektów utrzymanie są szczegółowe i podzielone na najdrobniejsze szczegóły z niekończącymi się praktycznymi i istotnymi informacjami.

Aby pilnie odkryć specjalistów odpowiedzialnych za to poprawić wydajność sprzętu i całego personelu zajmującego się konserwacją przemysłową. Wiedz, że Expert Insitu oferuje również wiele praktycznych arkuszy i notesów kieszonkowych dostępnych dla wszystkich.

Mam nadzieję, że spodobał ci się ten artykuł. Jeśli tak, będą inni!