Volkswagen Golf 8: nowy szef?

Po 7 latach kariery nadszedł czas, by przejąć Volkswagen Golf 8. Oczekiwania są ogromne, Golf 7 sprzedał prawie 6 milionów egzemplarzy.

Nowy projekt w identycznych proporcjach

Wygląd zewnętrzny Golfa Golf 8 nieznacznie zakłócił kody „golfitude”. Tak więc istnieją linie, które budują mięśnie i bardziej krępy tył. Wszystko to daje bardziej dynamiczny aspekt Golfowi 8. Jednak przód jest dość mądry i nie wyróżnia się szczególnie. Jest podobny do Polo. Faktem jest, że proporcje są prawie zachowane przy długości 4,28 m, nawet bagażnik, 380 litrów i do 1237 litrów ze złożonymi siedzeniami, pozostaje prawie niezmieniony.

Po raz pierwszy Golf 8 jest standardowo wyposażony w system oświetlenia LED. W rzeczywistości będziesz musiał przejść przez pole opcji, aby skorzystać z tego, co najlepsze: IQ.LIGHT. Jest to system projektorów matrycowych z 22 diodami LED. Pozwala zeskanować i oświetlić drogę tam, gdzie jest to konieczne lub uniknąć oślepienia kierowcy jadącego przed tobą. Niezadowolone z doskonałego wyglądu, szczególnie z tyłu, są imponującym i bezpiecznym źródłem światła. Jest to również dobry sposób, aby popchnąć kierowców zbyt przywiązanych do lewego pasa (źle, nie rób tego).