O – Pan Batterie

Avatar Mr. Battery
Cześć

Jestem Nicolas, znany również jako Mister Battery.

Jestem właścicielem garażu w regionie Besançon i codziennie spotykam się z tymi samymi pytaniami dotyczącymi symptomów zużycia baterii, a także wymiany i wyboru nowej baterii samochodowej. Zima właśnie się skończyła i kiedy zaczynałem, miałem swoją część porażek.

Nadal pamiętam tę młodą dziewczynę, która zadzwoniła do mnie w panice, ponieważ jej samochód się nie uruchomił. Już miała jechać na wakacje, aby dołączyć do swojego chłopaka po drugiej stronie kraju, którego nie widziała od ponad dwóch miesięcy, i była całkowicie zdenerwowana pomysłem, że ta awaria może uniemożliwić mu znalezienie swojego chłopaka. Poszedłem do niej, wymieniłem akumulator, samochód ruszył, a jej łzawe oczy i oczy szczególnie mnie poruszyły.

Uświadomiłem sobie, że coś tak prostego jak konserwacja i wymiana baterii nie była w zasięgu pierwszego przybysza i postanowiłem zrobić tę małą stronę internetową, aby ci pomóc, dać kilka wskazówek i kilka dobrych planów; i pozwolę ciunikaj kosztownych awarii lub uciążliwych wizyt w garażu. Instalacja nowej baterii nie ma w końcu nic tak naprawdę rakietowego, możesz to zrobić w domu bez problemu i zawsze zaoszczędzisz kilkadziesiąt euro.

Dlaczego ta strona internetowa? Aby ci pomócpo prostu. Internet jest prawie nieograniczonym źródłem darmowych informacji i pomógł mi nauczyć się gotować, lepiej zrozumieć, jak korzystać z komputera i tworzyć swoją stronę internetową. Wszystko to za darmo. Pomyślałem więc, że ja też mogę odesłać windę z powrotem i podzielić się swoją wiedzą za darmo. Uwielbiam Internet i zawsze chciałem zacząć od strony internetowej, więc dołączyłem do tego, co przydatne, do tego, co przyjemne. Przede wszystkim wiem, że w czasach kryzysu ludzie próbująprzewidywać, a nawet unikać wydatków. Przeczytaj tę stronę, a dowiesz się, jak dbać o baterię.

Po każdym artykule możesz zostawić mi komentarz i powiedzieć, co o nim myślisz i czy ci pomógł. Nie wahaj się i powiedz mi, jak znajdziesz moją stronę, jeśli Ci się podoba i co mogę poprawić. Strona kontaktowa jest tam również, jeśli chcesz mnie o coś zapytać.

Miłej lektury!

PS: z przyczyn anonimowości wolałem nie publikować mojego zdjęcia, ale nie mam wątpliwości, że ten awatar, który zrobiłem za pośrednictwem strony http://www.sp-studio.de/, pozwoli ci poznaj mnie, jeśli kiedykolwiek się ze mną spotkałeś 😉