Ile jest warta marka baterii Yuasa?

Yuasa to marka akumulatorów, która nie wymaga prezentacji, ponieważ Yuasa jest największym na świecie producentem akumulatorów wszystkich marek. Ta marka jest używana w około 90% motocykli opuszczających fabrykę, prawdopodobnie nie na darmo. Jest również często klasyfikowany na górze listy z testy porównawcze.

Kup baterię Yuasa w najlepszej cenie.

Bateria Yuasa: pewność uruchomienia w dowolnej temperaturze

Wybór akumulatora do motocykla powinien opierać się nie tylko na obiektywnym stosunku jakości do ceny, ale także na uwzględnieniu warunki użytkowania motocykla, częstotliwość i tryb spania. Jeśli jesteś zwykłym rowerzystą z garażem / skrzynią bez alarmu na motocyklu, będziesz o wiele bardziej zainteresowany długowiecznością akumulatora niż jakimkolwiek innym kryterium. Motocyklista, którego motocykl śpi na zewnątrz w sytuacji alarmowej, musi stawić czoła ciągłemu rozładowaniu akumulatora, a także trudnościom z uruchomieniem w chłodne dni. Tego rodzaju problem jest po prostu usuwany za pomocą baterii Yuasa. Większość motocyklistów, którzy mieli problem z uruchomieniem po kilku dniach nieużywania motocykla, twierdzi, że problemy te powstają wyłącznie w przypadku akumulatorów innych niż Yuasa. Dodatkową zaletą jest natężenie przy rozruchu, w którym niektóre akumulatory dostarczają 90 amperów. Baterie Yuasa prawie dostarczają podwójnie.

battery-yuasa "szerokość =" 300 "wysokość =" 300 "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 300px) 100vw, 300px "ezimgfmt =" rs rscb2 src ngcb2 srcset "class =" ezlazyload "data-ezsrc =" https: //www.batterievoiturepro.com/wp-content/uploads/2013/11/batterie-yuasa.jpg "data-ezsrcset =" https://www.batterievoiturepro.com/wp-content/uploads/2013/11/batterie -yuasa.jpg 300w, https: //www.batterievoiturepro.com/wp-content/uploads/2013/11/batterie-yuasa-150x150.jpg 150w, https: //www.batterievoiturepro.com/wp-content/uploads /2013/11/batterie-yuasa-80x80.jpg 80w, https: //www.batterievoiturepro.com/wp-content/uploads/2013/11/batterie-yuasa-266x266.jpg 266w, https: //www.batterievoiturepro .com / wp-content / uploads / 2013/11 / batterie-yuasa-184x184.jpg 184w "/>
</source></picture>
</a></p>
<h2>Bateria Yuasa: łożysko, duży argument<span class=

Wiadomo, że im bardziej produkt stagnuje u osoby lub u sprzedawcy, tym bardziej jego działanie słabnie nawet przed pierwszym uruchomieniem. Jeśli zrobimy analogię do jedzenia, lepiej zjeść stek z rzeźnika tego samego dnia, niż zjeść stek zapakowany w dniu jego wygaśnięcia. Cóż, baterie Yuasa to świeży stek rzeźnika.

Jeśli chodzi o akumulatory motocyklowe Yuasa, nie stanowi żadnego ryzyka, ponieważ prawie wszystkie motocykle wprowadzone na rynek są wyposażone w Yuasa: brak środków na zużycie lub utratę ważności. Wszyscy producenci używają takiego sprzętu, że nie znajdziesz starej kopii, kupujesz produkt, który wciąż jest w twoim domu: o co więcej można prosić. Wahania dotyczące marki baterii do kupienia wyparowują, masz tylko jeden wybór, bateria Yuasa z konserwacją lub bez.

Bateria Yuasa: porozmawiajmy o cenie i jej wpływie

Rzeczywiście, po zakupie baterie Yuasa są nieco droższe, ale o wiele wyższe bardziej wydajny pod względem długowieczności i startu (Bezobsługowe akumulatory Yuasa oferują rozszerzony zakres temperatur pracy od -20 ° C do + 50 ° C). Wpływ ceny zakupu zmniejsza się w ciągu długiej żywotności baterii Yuasa. Jako dowód, niektórzy dealerzy baterii Yuasa im to gwarantują 2 lata, który w przypadku tego rodzaju części zamiennych jest niezwykle rzadki i zapewnia śruby i nakrętki do montażu, co nie jest bez znaczenia. Powinieneś także wiedzieć, że wszystkie bezobsługowe akumulatory Yuasa są już wstępnie naładowane, a ich średni okres użytkowania wynosi 4 lata. Mówimy tutaj o różnicy 10 euro rozłożonej na 4 lata lub dłużej.

Moralnie i bez pracy w żadnej spółce zależnej producentów Yuasa, możemy obiektywnie uznać, podobnie jak 90% producentów motocykli / skuterów, że baterie Yuasa są wysoce niezawodny i doskonały stosunek jakości do ceny.

Odkryj baterie Yuasa w najlepszej cenie tutaj.

Kredyty fotograficzne http://www.sellande.com