Dowiedz się więcej o akumulatorze Bosch

Jesteśmy zmuszeni zauważyć, że dwie trzecie kierowców samodzielnie wymieniłoby baterie, które kupili w dużym pudełku lub w centrum serwisowym. Wynika to głównie z wyświetlanych cen. W obliczu tego wielkie marki walczą i pomysłowo konkurują, aby dać pierwszeństwo finansowemu aspektowi jakościowemu. Dziś niemieckie marki, wszystkie produkty łącznie, są synonimami jakość lub z niezawodność. Ale czy to efekt medialny czy rzeczywistość?

Pojazdy najnowszej generacji i te, które będą dostępne, wymagają akumulatorów o innej technologii niż ta, którą przyjęły akumulatory dyskontowe. Poprzez program „ Łatwy sposób »Bosch wyraźnie robi kolejny krok w kierunku swoich klientów, być może chcąc dotrzeć do nowej kategorii.

Co to jest program Easy Way?

Producent Bosch okazuje się być coraz bardziej innowacyjny w promowaniu jakości swoich akumulatorów i usług. W tym celu od marca 2011 r. Uruchomiła bezpłatną usługę o nazwie „ Łatwy sposób »W tym pięć znaczących zalet.

bateria bosch
Akumulator Bosch

Pierwszy „ Łatwy start „Pozwala na awarię baterii, aby mieć bezpłatna pomoc jeśli jesteś członkiem programu, ale masz zastrzeżenie, jest to ważne tylko raz. Ale jeśli nie zostaniesz przeklęty, z baterią o przeciętnej żywotności 4 lat, nie będziesz potrzebować więcej problemów.

Po drugie „ Łatwa gwarancja „: roczna dodatkowa gwarancja z początkową 3-letnią gwarancją na akumulator Bosch S3 i 4 lata na akumulator Bosch S4, S5 i S6. Ponownie proste połączenie z kontem Easy Way wystarczy, aby z niego skorzystać.

Trzecia część dotyczy strony technicznej ” Easy Tech „ Jest to ważne raz i polega na dostarczeniu ci bezpłatny czek z twojego Akumulator Bosch przez profesjonalistę w przypadku wątpliwości co do jego skuteczności i końca życia (modele S3 są wykluczone z tej przewagi). Pamiętaj jednak, że są to po prostu nieistniejące bonusy dla wszystkich innych marek dyskontowych.

Twój numer członkowski daje również dostęp do „ Łatwa promocja »Przez cały rok, w zależności od zakupionej kategorii akumulatorów Bosch, skorzystasz 2 do 4 promocji rocznie.

A ostatni punkt tego programu nie jest dla najbardziej sumiennych nieistotny: „ Łatwy recykling „ Wszyscy partnerzy marki Bosch oddają stary akumulator Bosch do recyklingu w zamian za zakup nowego. Bateria jest nadaje się do recyklingu 90%, a jego ołów w 100% nadaje się do recyklingu i jest nieskończony, jest o krok bliżej naszej planety.

Jak skorzystać z programu Easy Way? To bardzo proste. Wystarczy przejść do strony Easy Way i zarejestrować się w programie. Wszystko to oczywiście musi zostać zrobione po zakupie akumulatora Bosch.

Niektóre dodatkowe korzyści

Niezależnie od tej usługi akumulator Bosch ma wiele zalet, takich jak fakt, że nie wymaga bez konserwacji ponieważ zużywają bardzo mało wody. Baterie te są również bardzo bezpieczne, ponieważ mają podwójne zabezpieczenie z uszczelnioną pokrywą, która zapobiega wyciekom kwasu. Zaletą jest również to, że mają baterie Bosch uchwyty które ułatwiają transport oraz montaż. Istnieje kilka kategorii akumulatorów Bosch, od S3 do S6.

Baterie te mają duże źródło energii, które pozwala dobry początek pojazdu. Poza tym marka ogłasza początkową intensywność na poziomie 115% i zawsze w procentach 100% trwałość, wydajną i odporną baterię.

Wydaje mi się, że to Akumulatory Bosch nie ukradły swojej reputacji i że niemiecka produkcja jest nadal gwarancja niezawodności. To powiedziawszy, ta kategoria produktów nie wydaje się być skierowana do przeciętnego Francuza, ale raczej do wyższego zasięgu, ponieważ jedyną „wadą” jest oczywiście cena. Jak ze wszystkim, musisz zapłacić za jakość.

Na szczęście istnieją inne, znacznie tańsze baterie, szczególnie w Amazon. Oto lista najlepiej ocenianych akumulatorów:

Do zobaczenia wkrótce!