Bateria Varta: niezawodna i dostępna

Czy szukasz niezawodna bateria, odporny i który przedstawia doskonały stosunek jakości do ceny ? Odkryj Zakres dynamiczny Trio Varty. Zawsze w czołówce innowacji, Varta osiągnęła sukces na bardzo konkurencyjnym rynku akumulatorów dzięki jakość jej produktów i ich dostępność.

Dlaczego warto wybrać baterię Varta?

Baterie marki VARTA
Baterie VARTA

Firma Varta, obecna na rynku od ponad wieku, zyskała doskonałą reputację wśród kierowców i największych światowych producentów jakość, niezawodność idostępność swoich produktów. Czy to Twój zajęty samochód służbowy, model z najnowszym Funkcja Start-Stop a nawet samochód bardzo wyposażony kto jest zachłanny w energii elektrycznej, baterie z gamy Varta Trio Dynamic spełnią Twoje oczekiwania.

Baterie Varta są znane ze swoich dłuższa żywotność w porównaniu do konkurencji. Ciesząc się technologia precyzyjna, jest ich wiele mniej żrący, co znacznie obniża koszty posiadania. To ich siła i niezawodność baterie do wyboru w technologii Start-Stop.

Jeśli najwięksi producenci na świecie ufają akumulatorom Varta, to dlatego, że wiedzą, jak spełnić ich wymagania. Baterie Blue Dynamic EFB i Silver Dynamic AGM na przykład doskonale zaspokaja potrzeby elektryczne nowoczesnych samochodów z najnowszymi technologiami.

Oto niektóre baterie Varta (a także inne marki):

Akumulator Varta Silver Dynamic

Akumulator Silver Dynamic, zaprezentowany w wysokiej klasy katalogu marki Varta, oferuje to, co najlepsze wydajność i wysoka technologia. Jeśli szukasz mocnego akumulatora do zasilania swojego samochodu z wyższej półki energochłonny, ten produkt będzie doskonałym wyborem. Dzięki technologii PowerFrame, to gwarantuje ci wysoka moc rozruchowa. Z ekologicznego punktu widzenia jest to czysty produkt (przy 20% mniejszej emisji CO2), która również korzysta z metody ecosteps.

Akumulator Varta Silver Dynamic AGM

Srebrna dynamiczna bateria VARTA
Baterie VARTA

Zaprojektowany, aby spełnić wymagania pojazdu bogato wyposażony, oferuje bateria Silver Dynamic AGM (link Amazon i link BVP) trzy razy wytrzymałość do standardowych baterii. Nie trzeba dodawać, że jest w stanie dostarczyć samochody i akcesoria zużywające najwięcej energii elektrycznej, takie jak między innymi systemy Start-Stop. Nawiasem mówiąc, możemy nawet powiedzieć, że akumulator Varta Silver Dynamic AGM jest przeznaczony do samochodów z Zaawansowana opcja Start-Stop kto ma układ odzyskiwania energii hamowania. System „ Absorbuj matę szklaną Z tego, co czerpie, pozwala mu to zagwarantować wyjątkowa wydajność do dużych przemieszczeń i bogato wyposażonych samochodów wysokiej klasy. Kolejną zaletą baterii Silver Dynamic AGM jest tonie przecieka nawet po uszkodzeniu. Podobnie jak Silver Dynamic, chroni środowisko dzięki programowi ecosteps marki, a także własnej produkcji.

Akumulator Varta Blue Dynamic

Baterie Varta z serii Blue Dynamic dają ci wysoka niezawodność dzięki temu wysoka i spójna wydajność w długim okresie. Jest to więc doskonały wybór dla kierowców, którzy potrzebują wysoka niezawodność przerywać codzienne życie. Mają na celu wszystkie pojazdy, zarówno ze standardowym wyposażeniem, jak i technologią Start-Stop. Akumulatory Varta Blue Dynamic gwarantują dużą moc przy rozruchu. Są wykonane z 20% mniejsza emisja dwutlenku węgla i przestrzegaj wymagań programu ecosteps. Podobnie jak inne akumulatory marki Varta, Blue Dynamic spełnia surowe europejskie normy produkcyjne.

Akumulator Varta Blue Dynamic EFB

VARTA Blue Dynamic
Dynamiczna bateria VARTA Blue

Przejdź na wyższy poziom i zafunduj sobie wyjątkowo wydajna bateria, przeznaczony do najbardziej zaawansowanych aplikacji. Jak sama nazwa wskazuje, bateria Blue Dynamic EFB korzysta z wysokiej technologii EFB (Enhanced Flooded Battery), która zapewnia dwukrotnie dłuższa żywotność w porównaniu do standardowych akumulatorów. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do samochodów o wyższych niż normalnie potrzebach elektrycznych. Akumulator Varta Blue Dynamic EFB nadaje się również do pojazdów korzystających z technologii Start-Stop. Podobnie jak inne produkty z gamy Trio Dynamic, korzysta z systemu PowerFrame, który gwarantuje wyjątkowo wysoką moc przy rozruchu.

Akumulator Varta Black Dynamic

Nowy właściciel samochodu, czy szukasz przede wszystkim dobrego stosunku jakości do ceny? Możesz być zainteresowany baterią Varta Black Dynamic. Wybór zaufania dla tych, którzy szukają standardowa bateria, Black Dynamic daje moc, wytrzymałość i niezawodność w jednym dostępna cena. Ten bezobsługowy akumulator, zaprojektowany z myślą o samochodach, w których zapotrzebowanie na energię elektryczną pozostaje konwencjonalny, zapewnia większe bezpieczeństwo dzięki zastosowanej technologii labiryntowej. System PowerFrance pozwala na to zimny start bez najmniejszego problemu. Oczywiście, podobnie jak inne modele marki, produkcja tej baterii spełnia surowe standardy techniczne.

Bateria Varta: powiększanie technologii PowerFrame, AGM i EFB

PowerFrame to opatentowana technologia, która Cię gwarantuje bezpieczeństwo i a wytrzymałość wyższe niż konwencjonalne baterie. Tutaj żywotność baterii jest 66% dłużej w porównaniu do innych siatek. Przepływ energii z wybitej baterii Varta PowerFrame jest do 70% większy niż w przypadku innych, zapewniając ci to wyjątkowa wydajność. Nic dziwnego, że akumulatory Varta wyróżniają się niezawodnością!

WZA (Absorbent Glass Mat) to zaawansowana technologia, która oferuje wyjątkową baterię, która jest w stanie zasilać silniki i urządzenia wymagające największej energii elektrycznej. Oferta akumulatorów AGM trzy razy dłuższa żywotność niż standardowe akumulatory, co czyni go idealnym wyborem dla ultranowoczesnych systemów takich jak Start-Stop zaawansowany, w którym akumulator musi być szybko ładowany przez energię dostarczaną przez układ hamulcowy. Należy pamiętać, że akumulator korzystający z technologii AGM nie przecieka, nawet jeśli jest poważnie uszkodzony.

Technologia EFB (Enhanced Flooded Battery) sprawia, że ​​akumulator Varta jest najlepszym wyborem dla samochodów, które tego wymagają znacznie więcej energii elektrycznej niż standardowe modele.

Dzięki varta-automotive za zdjęcia.