Lakiernia [Warszawa + okolice]

ASO i problemy z nim związane
StingRay
Newbe

Lakiernia [Warszawa + okolice]

Postautor: StingRay » 29 kwie 2019, 17:38

Hej Wszystkim!
Jestem szczęśliwym posiadaczem białego perłowego BRZ od ponad 1,5 roku (sprowadzany z USA Series.Blue 2015).
Niestety, mam kilka małych ubytków lakierniczych, a perła... Łamie się a nie wgina.

Mam drobne ubytki (niestety do blachy, pęknięcia, ale... Bez deformacji karoserii (!) ) i szukam jakiejś lakierni, z którą mógłbym podjąć długofalową współpracę - zaczynając od łatania wspomnianych drobnych ubytków, a kończąc na przywróceniu oryginalnego stanu lakieru (planuję pomalować samochód na stan fabryczny, a następnie obłożyć folią).

W związku z tym mam kilka pytań:
- Czy polecicie jakąś lakiernię w okolicach Warszawy?
- Czy takie podejście do tematu ma sens (łatanie bieżących ubytków + wielkie malowanie potem)?
- Czy warto zostać przy białej perle w przypadku malowania (lubię ten kolor, ale wydaje mi się strasznie niepraktyczny w utrzymaniu)

- I offtopowe pytanie, wspomniane wcześniej - jak zapatrujecie się na zakładanie folii (chciałbym coś, co ochroni samochód + zmieni kolor).
0 x

Wróć do „Problemy | Gwarancja | Akcje Serwisowe”