Sprowadzenie BRZ z USA - proszę o rady i sugestie

Ogólnie o GT86, BRZ
Awatar użytkownika
Cebal
•••

Re: Sprowadzenie BRZ z USA - proszę o rady i sugestie

Postautor: Cebal » 05 gru 2018, 8:22

Moim zdaniem jest taki sam, tylko nie ma otworów na spryskiwacze. Halogeny montuje się osobno w kratkach. Kratki można kupić z miejscem na halogeny lub bez. Kierunki boczne (te na błotniku) są te same. No chyba, że mówimy o nowej GT86, tam już trzeba zmieniać więcej rzeczy np. mocowanie lamp itp.
0 x
Damian1995

Postautor: Damian1995 » 02 sty 2019, 12:16

Co do zderzaka to przejdzie mi przeglad bez spryskiwaczy?

Auto juz dotarlo, jak na razie jestem zadowolony, z wyposazenia posiada tempomat, radio dotykowe z bluetooth, elektryczne lusterka i szyby, ale to juz chyba standard hehe i w sumie to tyle, chyba ze jesszcze czegos nie odkrylem, zamontowany jest pojedynczy wydech firmy megan racing, dosyc glosny, ale da sie wytrzymac, auto odpala, elektronika dziala, jak na amerykanca dosyc czysty w srodku, pedal sprzegla wpada i nie odbija , ale podejrzewamy ze to wysprzeglik bo cieknie. Swieci sie jeszcze kontrolka cisnienia powietrza w kolach. Wiecej powiem jak juz uda mi sie uporac z tym sprzeglem. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
0 x
kazuri35
Newbe

Postautor: kazuri35 » 13 mar 2019, 14:03

Witam, chciałbym ściągnąć taką BRZ. Jak myślicie naprawa mnie wyjdzie drogo? Najdroższe chyba reflektory bo 6 tys za komplet z tego co widziałem na allegro.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Cebal
•••

Postautor: Cebal » 14 mar 2019, 11:12

Nie powinno wyjść drogo. Kwestia jeszcze, czy poduszki całe, ale faktem jest, że lampy do BRZ będą w tym największym wydatkiem :)
1 x
MichalSemrau
Newbe

Postautor: MichalSemrau » 08 wrz 2019, 12:52

Cebal pisze:Nie powinno wyjść drogo. Kwestia jeszcze, czy poduszki całe, ale faktem jest, że lampy do BRZ będą w tym największym wydatkiem :)

Też sprowadzałeś swoją? Ja jestem na etapie poszukiwań i logistyki ;)
BTW pozdrawiam po sąsiedzku - na co dzień pracuję w Pile a mieszkam w okolicach Chodzieży.
0 x
MatiSiema

Postautor: MatiSiema » 15 paź 2019, 19:26

kazuri , dzisiaj własnie lora przywiozła moją drugą brz z usa , wcześniejsza sprzed 2 lat czarna była z florydy obecna galaxy blue silica z Massachusetts , mysle ze w naprawie całego frontu razem z lampami zamknę się w 5 tys z lakierowaniem :)
0 x

Wróć do „GT86 | BRZ”